top of page
MY BUTTON
 
Енциклопедія створена в рамках проекту програми "Бібліоміст" бібліотекою-філією № 4 Кременчуцької міської ЦБС для дорослих.
Флора Кременчука
Призначення енциклопедії - підняти рівень екологічної культури і свідомості населення, надаючи повну і правдиву інформацію про екологічні проблеми міста Кременчука з метою виховання молоді з новим екологічним мисленням.

 

Партнери проекту:

 

  • Відділ екологічної безпеки міськвиконкому м.Кременчука

  • Міський осередок Всеукраїнської екологічної ліги

  • КНУ ім. Остроградського

  • Кременчуцький еколого-натуралістичний центр учнівської молоді

  • Загальноосвітні заклади міста

Екологічні новини міста

Правила поведінки у період "Сезону тиші"

 

Згідно зі ст. 39 Закону України «Про тваринний світ» користувачі мисливських угідь і звичайні громадяни зобов’язані дотримуватися вимог природоохоронного законодавства в частині заборони проведення робіт, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах), на період масового розмноження та вирощування потомства дикими тваринами з обмеженням господарської діяльності та добуванням об’єктів тваринного світу з 01 квітня до 15 червня!

Два з половиною місяці Тиші – це людська данина Природі. Відвідуючи ліси чи інші екосистеми, варто пам’ятати, що Людина відповідальна за своїх братів менших.

 

 

 

Вміст кишкової палички у Дніпрі перевищує норму

Наразі фахівці не рекомендують купатися на центральному пляжі. Вода не відповідає санітарно-гігієнічним вимогам. Проводитимуть щотижневий відбір та лабораторні дослідження проб води. Лактозопозитивна кишкова паличка при потраплянні у шлунково-кишковий тракт людини може викликати гострі кишкові інфекції. Особливо ці захворювання небезпечні для дітей.

 

У Кременчуці у зв'язку з карантином посилять заходи боротьби зі стихійною торговлею

 

Незважаючи на те, що на вулиці спека, щодня інспектори з благоустрою виявляють продаж овочів, молочних та м'ясних продуктів у непристосованих для цього місцях, просто на вулицях міста. Це неприпустимо, особливо у період дії карантину, адже несе загрозу здоров'ю містян.

bottom of page